Web.Tv Main Page

Yeni Yapılacak Otobüs Terminali

Get Adobe Flash player
 
1310
0
 
default_50x50
character(s) left 160
 • video_rep_v
 • video_rep_h
 • Gezelim Görelim - TRT 1 / Soma'mızın Tanıtımı
  12:07
  TRT 1 kanalında yayınlanan 'Gezelim Görelim' programı, Somamızın detaylı bir şekilde tanıtımını yaptı. 25.05.2012 / 18:15
 • Somadaki T.D.P Düğünlerdeki Vatandaşları Bilgilendirmesi
  01:19
  Somadaki Toplum Destekli Polis Büro Amirliğinin Düğünlerdeki Vatandaşları Dolandırıcılık ve Hırsızlık Olaylarına Karşı Bilgilendirmesi.. TRT HABER
 • Üst Geçit Temeli Atıldı - Soma Karaelmas Gazetesi TV
  04:18
  Zafer Mahallelerindeki geçişi kolaylaştırmak, kesintisiz trafik akışını sağlamak amacı ile Vakıf Sokak’tan Fahrettin Altay Caddesine bağlanacak demiryolu üst geçit köprüsünün prekast demirlerinin temeli atıldı. Temel Atma törenine Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, belde belediye başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, belediye Meclis Üyeleri, Tereko Firma İnşaat yetkilileri, mahalle muhtarları ve vatandaş katıldı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Tereko Firma İnşaat yetkilileri, 150 günde içinde üst geçidimizi bitireceğiz. 9 buçuk metre yüksekliği olacak üst geçidin yol uzunluğu 1 km. genişliği ise 10 metre olacak. Yol kenarlarında araç ve yaya korkulukları yapılacak. Üst geçidimizin prekast demirlerinin temelini atıyoruz. İleriki günlerde köprümüzün asıl temeli atılacak. Üst geçidimizin yaklaşık maliyeti 1 milyon 600 TL olduğunu söyledi. Temel atma töreninin ardından konuşma yapan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “ İstasyon Zafer Mahallelerindeki geçişi kolaylaştırmak için Vakıf Sokak’tan Fahrettin Altay Caddesine bağlanacak demiryolu üst geçit köprümüzün yaklaşık maliyeti 1 milyon 600 TL’dir. Yıllardır projesini beklettiğimiz üst geçit’in temelini atmak bugüne nasip oldu. Üst geçit projemizin ihalesini almış olduğu Tereko İnşaat firması çok önemli bir firma. 3 ay gibi bir sürede köprümüzü tamamlayacağız. 2008 yılında bununla ilgili bir ihale gerçekleştirmiştik. O dönemde Soma’mızın içme suyunda arsenik tespit edilmişti. O zaman arsenik arıtma tesisi yapmamız bizim için acil ve önemliydi. Üst Geçit Köprü projemizi iptal edip arsenik arıtma tesisi yapmıştık. Daha sonra Zafer Mahallesi sakinleri, “gençlerimiz şehir merkezindeki okullara gidip gelmesin üst geçit için biraz daha bekleriz. bizim için lise daha önemli. Daha sonra üst geçidi yapacağınıza inanıyoruz” dediler. Okulumuzu tamamladık, şimdi sıra üst geçimize geldi. Soma’mıza ve mahallemize hayırlı olsun” dedi.
 • Soma Belediyesi Musıki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu Konseri
  08:38
  Soma Belediyesi Musıki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu konserine ilgi büyüktü, konsere gelen müzik severlerin çoğu salona giremedi. Şef Aydın ÖZDEN yönetimindeki koro birbirinden güzel film müzikleri eserlerini seslendirirken izleyenlerden büyük alkış aldı.
 • 15 Aralık 2013 Kanal 7 de Gündüz Gece Programı Soma Tanıtımı
  01:16:00
  15 Aralık 2013 tarihinde Kanal 7 kanalında "Gündüz Gece" Programında İlçemizin ve Köylerinin Tanıtımı Yapıldı.
 • Engelliler Haftası
  12:15
  10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası münasebeti ile ilçemizde çeşitli yürüyüş, kutlama ve etkinlikler yapılmıştır. Yapılan Etkinliklere Soma Kaymakamımız Abdülkadir KARATAŞ, Belediye Başkanımız Hasan ERGENE ve daire amirleri katılmışlardır.
 • Soma Gençlik Merkezi Projesi
  04:15
  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Soma Kaymakamlığı ve Belediyemiz tarafından yapılacak olan Linyit Anadolu Lisesi Spor Salonu, Gençlik Merkezi'ne dönüştürülüyor.
 • Bayanların Bayat Ekmekleri Değerlendirmesi TRT HABER
  01:10
  Belediyemiz hizmet binasında faaliyet göstermekte olan Kadın Dayanışma Derneğinin, bayat ekmeklerin değerlendirilmesi haberi. TRT HABER
 • 9 Ayrı Ülkeden Gelen Yabancı Konukların Halk Oyunu ve Düğün Gösterisi - TRT HABER
  16:37
  Somamıza 9 ayrı ülkeden, halk oyunlarımızı öğrenmek için gelen grubunun hazırlamış olduğu gösteri Darkale köyümüzde , Bugün saat 13:30’da TRT HABER kanalında ‘Gündem’ programında canlı olarak yayınlanmıştır.
 • Soma Mesleki Eğitim Merkezinin - Sertifika Töreni
  04:33
  Soma Mesleki Eğitim Merkezinin - Sertifika
 • Soma'da Mevlana Hafatası etkinliği TRT Haber
  01:06
  İlçemizde Mevlana Haftası Kutlama Etkinlikleri TRT HABER kanalında yayınlandı.
 • Soma da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği TRT HABER
  00:44
 • Soma Huzurevinde Engelli Öğrencilerle...
  01:00
  Engelli Öğrenciler kendi yetiştirdikleri gülleri Huzurevi sakinlerine verdiler.
 • Belediyemiz Son Teknoloji İle İlçemizdeki Tüm Camilerin Halılarını Yıkattırıyor.
  04:30
  Belediyemiz Son Teknoloji İle İlçemizdeki Tüm Camilerin Halılarını Yıkattırıyor.
 • Engelleri Aşarak Çanakkale Ruhunu Yaşadılar
  01:14
  Belediyemizin düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında, 180 kişiden oluşan engelli öğrencilerimizi ve ailelerini, Çanakkale'ye geziye götürdü. Etkinlik çerçevesinde öğrencilerimiz ve ailelerine destanlar yazılmış bu topraklar tanıtıldı.
 • Bölge Isıtma Sistemi Çalışması - TRT HABER
  01:45
  Belediyemizin kendi öz kaynakları ile yapmış olduğu Bölge Isıtma Sistemi Projesi, 1000 konut eşdeğerinde alanı ısınması ve sistemin faydaları hakkında TRT HABER kanalında çıkan haberimiz.
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamalar
  39:44
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, ilçemizdeki bütün okulların ve halkımızın katılımı ile coşkulu bir şekilde kutlandı.
 • Soma Atık Yağ Toplama Ödülü TRT HABER
  00:55
  Soma Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kolza Bitkisel Atık Yağ Geri Dönüşüm A.Ş. proje ortaklığında 2012-2013 Eğitim yılında ilçemizde düzenlenen I.nci Okullar arası bitkisel atık yağ toplama kampanyası sonucunda okullardan 934 kg bitkisel atık yağ toplandı. Soma Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüz,2008 yılından bu yana ilçemizde bitkisel atık yağ toplama projesini yürütmektedir.İlçemizdeki, 38 okul gönüllülük esasına dayalı olarak kampanyamıza destek vererek,okullarımızdan 1 ton yağ toplandı.Lavabodan dökülen 1 litre atık yağ,1 milyon litre suyu kirletiyor.Biz 1 ton atık yağ toplayarak milyonlarca litre suyumuzu ayrıca topraklarımızı ve doğal kaynaklarımızı gelecek nesiller adına korumuş olduk. 2008 Yılından başlayıp, 2013 yılına kadar gelinen zaman diliminde,Soma Belediyesi çalışmalarıyla ilçemizde 27 bin 500 kg atık yağ toplandı.Bu somalıların büyük çevre duyarlılığının göstergesidir.Lokantalardan,seyyar lokmacılara,tabldot yemek fabrikalarından resmi kurum yemekhanelerine kadar Soma’da 104 kurum ve işyeri ile yağ toplama sözleşmemiz bulunmaktadır. Gönüllülük esasına göre ilçemizdeki 38 okulun katılımıyla yürütülen kampanya çalışmaları sonucunda en fazla yağı 275 kg ile Özel Birlik Koleji toplayarak birinci olurken, 130 kg yağ toplayan ELİ.Turgutalp Madenciler Okulu ikinci, 45 kg ile Soma Anadolu Öğretmen Lisesi ise üçüncü olarak hem çevre kirliliğinin önüne geçilmesine katkı sağladılar hem de üç okula eğitim desteği ve teşvik olarak verilen ödülleri kazandılar. Okullar arasında düzenlenen kampanya sonucunda birinci olan okul Özel Birlik Koleji’nin ev sahipliği yaptığı ödül törenine Kaymakam Abdülkadir KARATAŞ,Belediye Başkan Vekili Mesut ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin ALTUNSOY,Soma Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeli,okul müdürleri ile öğrenciler katıldı. Bu kampanyaların çevrenin korunmasına ve sürdürülebilir,sağlıklı,güzel bir çevre bilincinin oluşturulmasına katkı sağlaması yönüyle,okullarımızın çevrenin ve doğanın korunmasına yönelik göstermiş oldukları duyarlı tutum,katılım ve desteklerinden dolayı okullarımıza teşekkür ederek,başarılarının devamını diler, çevremize ve ortak geleceğimize göstermiş oldukları hassasiyet için şükranlarımızı sunarız.
 • Soma Belediyesi - Çevreci Uygulama
  01:04
  TRT HABER kanalında çıkan haberimiz. İlçede kurulan merkez pazaryeri esnafına önlük ve geri dönüşümlü çöp poşetleri dağıttı.
 • Soma'mızın Tanıtımı - Farklı Topraklardan Programı / On4 TV
  47:12
  Soma'mızın detaylı bir şekilde tanıtıldığı, Farklı Topraklardan programı.
 
 • Guide
 • Playlist
 
Channel Followers (7)
 • PAPO.TV
 • oncelim
 • KonyaHaberSitesi
 • tevfikdurmaz
 • kemalman
 • aslan0156
 • putdread